Syngenta Forum 2020

gdzie:  online
dla kogo: Syngenta

Doroczna konferencja Syngenta Central Europe zadebiutowała w “onlajnie”! Z oczywistych przyczyn spotkanie kilkuset osób z sześciu krajów nie mogło odbyć się w typowej formule, dlatego wspólnie z klientem stanęliśmy przed wyzwaniem skumulowania trzech dni konferencji w jednodniowym wydarzeniu transmitowanym na żywo w sieci – w atrakcyjnej, utrzymującej ciągłe zainteresowanie widzów oprawie.

Wspólnie udało nam się stworzyć kilkugodzinne widowisko zawierające m.in. wystąpienia kilkunastu prelegentów, transmisje live z różnych miejsc w Polsce i za granicą, elementy rozszerzonej rzeczywistości, interaktywne gry dla widzów, zabawę teambuildingową w wersji online, a na zakończenie eventu nawet wspólny toast wszystkich pracowników firmy. Cała konferencja transmitowana była na żywo w jakości Full HD, równocześnie w trzech wersjach językowych.

Agencja eXPRESJA zajęła się jak zwykle kompleksową kreacją, produkcją i logistyką eventu, w tym m.in. wyborem rozwiązań technicznych użytych w czasie konferencji oraz stworzeniem oprawy wizualnej wydarzenia.

Scroll to Top