Hennessy – Premiera filmu “Never Stop. Never Settle”

gdzie: Teatr Dramatyczny
dla kogo: Hennessy

Agencja eXPRESJA zorganizowała oprawę premiery filmu Never Stop. Never Settle. i specjalnego koncertu O.S.T.R. – polskiego Ambasadora marki Hennessy.

4 października 2017 w Teatrze Dramatycznym w Warszawie, odbyła się premiera filmu Never Stop. Never Settle. połączona ze specjalnym koncertem Adama Ostrowskiego, znanego jako O.S.T.R. Film, utrzymany w konwencji dokumentu, przedstawia sylwetkę muzyka oczami jego najbliższych przyjaciół i współpracowników, którzy opowiadają historie związane z Adamem i jego drogą artystyczną.

Po premierze filmu goście wysłuchali koncertu, podczas którego artyście na scenie towarzyszył zespół muzyków klasycznych. Po koncercie, na którym pojawili się przedstawiciele mediów i branży muzycznej, partnerzy Hennessy oraz przyjaciele marki, większość z zaproszonych 450 gości udała się na after party zorganizowane w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni Teatru Dramatycznego. Wystrój strefy Hennessy w stylu industrial chic idealnie współgrał z klimatem tego wydarzenia i całej trasy. Podczas after party goście mogli osobiście spotkać się z artystą, a przy okazji spróbować koktajli przygotowanych m.in. przez Wojtka Urbańskiego – mistrza świata w barmaństwie klasycznym i Ambasadora marki Hennessy.

Premiera filmu i koncert O.S.T.R. to kolejna produkcja eXPRESJI dla Moët Hennessy Polska – agencja regularnie współpracuje z polską częścią grupy LVMH od 2012 roku, kreując i realizując wydarzenia dla takich marek grupy jak Hennessy, Belvedere, Ardbeg, Dom Perignon, Veuve Clicquot, Moët, KRUG czy Glenmorangie.

#hennessyostr #neverstopneversettle

Scroll to Top