12 wspaniałych METAXY

gdzie: Skyfall
dla kogo: Remy Cointreau

12 Wspaniałych Metaxy to wyjątkowa polska edycja oraz jednocześnie eliminacje do globalnego finału prestiżowego konkursu “Μetaxa Twelve Cocktail Competition 2023”. To wydarzenie, które przyciągnęło uwagę kreatywnych barmanów z całej Polski, oferując niepowtarzalną okazję do reprezentowania naszego kraju na arenie międzynarodowej, podczas finału w Atenach.

 

6 września, o zachodzie słońca, emocje sięgnęły zenitu, gdy po zaciętym konkursie poznaliśmy zwycięzcę tej edycji. Utalentowany Borys Trelewicz, stanął na najwyższym podium, triumfując w rywalizacji z 12 wspaniałymi barmanami z różnych regionów Polski. Trzeba przyznać, że finałowa konfrontacja była emocjonująca i pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji.

 

Finał, możemy śmiało powiedzieć, został zrealizowany na najwyższym poziomie. Dosłownie i w przenośni. Odbył się bowiem na 46 piętrze budynku Skyfall Warsaw.

To jeden z najwyższych punktów widokowych w Polsce, tu uczestnicy mogli delektować się niezwykłą panoramą Warszawy, stając się częścią tego wyjątkowego wydarzenia.

 

Naszym zadaniem było zapewnienie kompleksowej organizacji wydarzenia, które nie tylko podkreśliłoby prestiż konkursu, ale także wprowadziło uczestników w niepowtarzalny klimat. Dlatego też zadbaliśmy o każdy detal, począwszy od starannego wyboru lokalizacji, poprzez greckie motywy w dekoracjach scenograficznych aż po wyjątkowe greckie menu podczas kolacji.

 

Gratulujemy zwycięscy i dziękujemy za znakomitą współpracę.

 

Foto: Edyta Steć

 

Scroll to Top