OTODOM – Otodomówka – briefing prasowy

gdzie: Apartament Noaspace
dla kogo: OLX Group, OTODOM

Otodomówka – briefing prasowy kampanii Otodom „Szczęśliwy dom”.
Mieliśmy ogromną przyjemność przygotować i zrealizować nietuzinkowe spotkanie ambasadorów, dziennikarzy i ekspertów kampanii Otodom „Szczęśliwy dom”, podczas którego odbyła się prezentacja raportu oraz gorąca dyskusja na temat budowania dobrostanu w kontekście mieszkaniowym.

Domówka – jako formuła imprezy wiązała się z koniecznością znalezienia wyjątkowej przestrzeni. Wydarzenie zrealizowaliśmy w uroczych wnętrzach jednego z apartamentów w centrum Warszawy.

Nie zabrakło żadnego z elementów doskonałej (oto)domówki – dobrego jedzenia, czasu na rozmowy w kuchni jak i sernika na pożegnanie.

Byliśmy odpowiedzialni za kompleksową organizację spotkania. 

Gośćmi spotkania byli między innymi Iga Krefft (aktorka, kompozytorka i piosenkarka – znana pod pseudonimem scenicznym „Ofelia”), Joanna Okuniewska (jedna z najpopularniejszych polskich podcasterek, autorka takich formatów, jak „Tu Okuniewska” czy najnowszego „Matka matce”), Monika Mrozowska (aktorka, influencerka, oraz mama) i Łukasz Dominiak (psycholog i bloger, autor instagramowego profilu „Who’s your daddy?”) czy też Marek Kamiński – podróżnik ekstremalny, który zdobył bez pomocy z zewnątrz dwa bieguny Ziemi.

Scroll to Top